Çatalca İş İlanları - Kullanıcı Sözleşmesi

Çatalca’da İş Bulmak İçin Onlarca Seçenek

Şirket İsmi Veya Anahtar Kelime Giriniz

Kullanıcı Sözleşmesi̇

  • 2022-11-02 22:00
  • admin
  • Bilgi Sayfaları

MADDE 1 — SATICI BİLGİLERİ

UNVAN: OMBCD İstanbul Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd Şti  (www.catalcaisilanlari.com)

ADRES: Ferhatpaşa Mah. Atatürk Cad. 39/3 Çatalca-İstanbul

TELEFON: 0 532 516 64 99

E-MAIL: info@catalcagroup.com

MADDE 2 – VERİLECEK HİZMET

Kullanılacak terimler ;

  1. Müşteri: İlan veren firmayı,
  2. İlan: İş ilanı detaylarını içeren ve müşteri tarafından gönderilen bilgileri ifade etmektedir.

Sözleşme uyarınca www.catalcaisilanlari.com  tarafından verilecek hizmet, www.catalcaisilanlari.com  web sitesinde Müşteri’nin (İlan verecek firmanın) insan kaynağı ihtiyacını (bir tek veya birden çok personel için) oluşturacağı tek bir ya da birden fazla ilanla duyurması ve adayların da işbu ilan ile direkt ilan veren firmaya başvurmaları ile  sağlayacak sanal ortamın sunulmasından ibarettir.

MADDE 3 – HİZMETİN KAPSAMI

3.1. Müşteri’nin bir  veya birden çok adet personel ilanı verme hakkı vardır. Ücretlendirme politikası iş ilanı adetine göre değişkenlik gösterir.

3.2. İlan detayları Müşteri tarafından www.catalcaisilanlari.com  firmasına, telefon,mail, whatsapp vb unsurlar kullanılarak iletilir. İlanın metni yada görsel şablonu Müşteri tarafından hazırlanabileceği gibi duruma göre www.catalcaisilanlari.com   tarafından da hazırlanabilir.

3.3. www.catalcaisilanlari.com  sadece ilanı yayınlamakla yükümlüdür. İlana başvurular direkt olarak Müşteri’ye yapılacaktır. www.catalcaisilanlari.com  herhangi bir CV, yönlendirme vb yapmaz.

3.4. www.catalcaisilanlari.com  0 532 516 64 99 nolu telefon numarası aracılığıyla, Müşteri’ye ilanın yayına alınması ile ilgili telefonda veya yüz yüze her türlü desteği verecektir.

MADDE 4 – HİZMETİN GEÇERLİLİK SÜRESİ

Müşteri’nin  ilanının yayında kalma süresi 1 aydır. Ve ilanın ilk yayınından sonraki 15. günde ilan tekrar web sitesinde ücretsiz olarak öne çekilir ve hizmet süresi bitene kadar yayınlanmaya devam eder.

MADDE 5 — SATIŞ FİYATI VE ÖDEME ŞEKLİ

Üyelik Sözleşmesi’ne konu bir tek veya birden çok personel ilanı için verilecek hizmetin bedeli KDV dahil [•] TL’dir. Hizmet bedeli kadar fatura kesilir ve Müşteri’ye iletilir. Ücretin ödeme şekli ilanın yayını öncesi peşindir. Ödemenin havale, eft ile yapılması mümkündür.

MADDE 6 — CAYMA HAKKI

İşbu Sözleşme konusu hizmet Müşteri’ye elektronik ortamda anında ifa edilen bir hizmet olup, niteliği gereği Müşteri’ye iadesi mümkün değildir.

Ücret iadesi; Müşteri’nin yazılı talebi üzerine şu durumlarda yapılabilir;

  • İlan yayınlanmadıysa,
  • Gerçeğe aykırı bir iş ilanı metni yayınlandı ise.

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…